Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler BİRİSSİNE.COM un garantisi altındadır. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız ürün stoklarımızda olması durumunda yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.müşteri ürünü herhangi bir şartla beğenmeyip 7 gün içerisinde geri gönderme hakkına sahiptir.iade edilecek ürün yalnızca SÜRAT KARGOYLA geri gönderilirse bütün kargo masrafları şirketimize aittir.anlaşmalı olmadığımız kargo şirketleriyle gelen ürünün kargo masrafları karşı tarafa aittir.


Değişim

Ürünlerin hatalı veya kusurlu çıkması halinde veya müşterinin istediği herhangi bir ürünün yanlış gönderilmesi halinde değişim ücretsiz olarak yapılmaktadır.Cayma hakkından doğan iade sebeplerinde Birissine.com yalnızca ürünlerin ödemesini iade etmekle yükümlüdür.değişim söz konusu değildir.

İ.O.S.B Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı Heskop Sanayi Sitesi Fuar Çarşı Kat: 5 İkitelli / İSTANBUL
0850 532 50 90
info@birissine.com
Birissine © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.